Panele ogrodzeniowe 3D

Eleganckie ogrodzenie to wizytówka każdej posiadłości. Współczesny rynek oferuje wiele rodzajów płotów czy parkanów, wśród których na szczególną uwagę zasługują panele ogrodzeniowe 3D.

Stosunkowo proste w montażu, solidne, trwałe, a przy tym niezwykle estetyczne, cieszą się dużym zainteresowaniem nawet wśród wymagających klientów.

3D - specyficzne panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe 3DPanele pojedyncze zgrzewane są z pojedynczych poziomych i pionowych drutów w formę kraty. W zależności od wysokości każdy panel posiada dwa, trzy lub cztery poziome przetłoczenia w kształcie litery V.

Przetłoczenia mają za zadanie wzmocnienie konstrukcji oraz nadanie jej większej stabilności. Niekwestionowane walory estetyczne są dodatkowym atutem rozwiązania 3D.

Wyjątkowy stosunek jakości do ceny

Wyjątkowy stosunek jakości do ceny

Panele z drutu 3D charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Charakterystyczne przetłoczenia zwiększają sztywność ogrodzenia, dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie.

Ciekawy wygląd przęseł przemawia dodatkowo na ich korzyść. Dodając do tego atrakcyjną cenę paneli można uznać, że wybór tego rodzaju przęseł jest strzałem w dziesiątkę.

Tanie panele ogrodzeniowe to dobry wybór

Tanie panele ogrodzeniowe to dobry wybórTanie, wytrzymałe, stabilne i eleganckie - oto niekwestionowane walory paneli 3D. W tym miejscu warto jeszcze dodać, iż wspomniane ogrodzenia nie wymagają konserwacji. Nie trzeba się martwić ich renowacją po zimie, nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów.

Odpowiednio zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych już na etapie produkcji, raz zamontowane będą służyły przez długie lata. 

Panele z drutu najtrwalsze

Panele z drutu najtrwalszePanele wykonane z solidnego drutu stalowego są zdecydowanie najtrwalsze z dostępnych obecnie na rynku. Oczywiście, panele drewniane wyglądają bardzo estetycznie, jednak wymagają dodatkowego nakładu pracy oraz kosztów przy impregnacji.

Panele z drutu nie zasłaniają otoczenia (w przeciwieństwie do płotów betonowych), są eleganckie i estetyczne, nie wymagają ponoszenia dodatkowych kosztów w związku z utrzymaniem ich w idealnym stanie i będą służyły zdecydowanie najdłużej. 

Zastosowanie paneli ogrodzeniowych 3D

Zastosowanie paneli ogrodzeniowych 3D

Panele ogrodzeniowe 3D można zastosować praktycznie wszędzie: do ogrodzenia prywatnych posesji, obiektów użytku publicznego, parków i parkingów, a także osiedli mieszkaniowych. Łączą w sobie prostotę z elegancją, ale nie ekstrawagancją.

Dostępne w sprzedaży jako kompletne systemy ogrodzeniowe wraz bramami skrzydłowymi i przesuwnymi, łatwe w montażu, a do tego stosunkowo tanie stają się bardzo popularne na współczesnym rynku budowlanym.

Copyright © 2023 panele-ogrodzeniowe.info.pl
GS RU